Wydarzenia

„Psi Patrol” w Vivo!

Psi Patrol w Vivo! Piła. Fot. Materiały prasowe
Psi Patrol w Vivo! Piła. Fot. Materiały prasowe

Bohaterowie ulubionej bajki (i rodzicielskich memów) na żywo.

Chase, Zuma, Skye, Rubble, Rocky… Imiona bohaterów „Psiego Patrolu” na jednym wydechu i bez zająknięcia potrafi wymienić nawet czterolatek. Bo kto nie lubi piesków ratujących z opałów Panią Burmistrz i jej kurczaka? „Psi Patrol” jest już nie tylko w telewizji i w Netflixie, ale także na rodzicielskich memach.

To teraz wstrzymajcie oddech i rezerwujcie czas na 24 sierpnia, bo bohaterów ulubionej kreskówki będzie można spotkać także na żywo. Nie zostaje nic innego, jak zabrać dzieciaki do Vivo! Piła, by mogły spotkać swoich ulubieńców. W programie także warsztaty artystyczne, gry i zabawy, i – oczywiście – pamiątkowe zdjęcia. „Psi Patrol” w Vivo! Piła w sobotę, 24 sierpnia od 13.00 do 19.00.

Psi Patrol w Vivo! Piła. Fot. Materiały prasowe
Psi Patrol w Vivo! Piła. Fot. Materiały prasowe
Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.